Last update: 08/03/2020 17:58:00 GMT
Competitiekalender Team One
Seizoen
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
Reguliere competitie
Poule A
Poule B
Poule C
type match
speeldag
datum & uur
match
score
Reguliere competitie
01
07/09/2007 20:30
Jaga Radiators Hasselt
-
BBC Kangoeroes
84
-
94
Reguliere competitie
01
08/09/2007 17:00
BBC Falco Gent
-
St. Jan Antwerpen
79
-
67
Reguliere competitie
01
08/09/2007 20:15
BT Wevelgem
-
Bent Schoenen Waregem
81
-
75
Reguliere competitie
01
08/09/2007 20:30
BBC De Westhoek Zwevezele
-
CEP Fleurus
45
-
72
Reguliere competitie
01
08/09/2007 20:45
BBC Boom
-
Xenia Tours St-Truiden
53
-
84
Reguliere competitie
01
08/09/2007 20:45
Royal Alsec Nivelles
-
BC Ninane
61
-
76
Reguliere competitie
02
14/09/2007 20:30
CEP Fleurus
-
Jaga Radiators Hasselt
110
-
73
Reguliere competitie
02
15/09/2007 20:00
Bent Schoenen Waregem
-
Royal Alsec Nivelles
83
-
79
Reguliere competitie
02
15/09/2007 20:45
BBC Kangoeroes
-
BBC De Westhoek Zwevezele
95
-
79
Reguliere competitie
02
15/09/2007 20:45
BC Ninane
-
BT Wevelgem
71
-
91
Reguliere competitie
02
16/09/2007 15:00
St. Jan Antwerpen
-
BBC Boom
76
-
72
Reguliere competitie
02
16/09/2007 20:30
Xenia Tours St-Truiden
-
BBC Falco Gent
78
-
67
Reguliere competitie
03
21/09/2007 20:30
CEP Fleurus
-
BBC Kangoeroes
87
-
52
Reguliere competitie
03
22/09/2007 20:15
BT Wevelgem
-
Xenia Tours St-Truiden
85
-
63
Reguliere competitie
03
22/09/2007 20:30
BBC De Westhoek Zwevezele
-
BC Ninane
66
-
74
Reguliere competitie
03
22/09/2007 20:45
Royal Alsec Nivelles
-
St. Jan Antwerpen
50
-
70
Reguliere competitie
03
22/09/2007 20:45
BBC Boom
-
BBC Falco Gent
80
-
75
Reguliere competitie
03
01/11/2007 20:30
Jaga Radiators Hasselt
-
Bent Schoenen Waregem
73
-
86
Reguliere competitie
04
29/09/2007 20:00
Bent Schoenen Waregem
-
BBC De Westhoek Zwevezele
82
-
69
Reguliere competitie
04
29/09/2007 20:45
BBC Boom
-
Jaga Radiators Hasselt
95
-
65
Reguliere competitie
04
29/09/2007 20:45
BC Ninane
-
CEP Fleurus
64
-
74
Reguliere competitie
04
30/09/2007 15:00
St. Jan Antwerpen
-
BT Wevelgem
70
-
51
Reguliere competitie
04
30/09/2007 17:00
BBC Falco Gent
-
Royal Alsec Nivelles
87
-
64
Reguliere competitie
04
21/12/2007 20:30
Xenia Tours St-Truiden
-
BBC Kangoeroes
96
-
72
Reguliere competitie
05
12/10/2007 20:30
Jaga Radiators Hasselt
-
Xenia Tours St-Truiden
60
-
88
Reguliere competitie
05
12/10/2007 20:30
CEP Fleurus
-
Bent Schoenen Waregem
81
-
63
Reguliere competitie
05
13/10/2007 20:45
BBC Kangoeroes
-
BC Ninane
91
-
69
Reguliere competitie
05
13/10/2007 20:45
Royal Alsec Nivelles
-
BBC Boom
74
-
76
Reguliere competitie
05
14/10/2007 16:00
BT Wevelgem
-
BBC Falco Gent
77
-
85
Reguliere competitie
05
14/10/2007 17:00
BBC De Westhoek Zwevezele
-
St. Jan Antwerpen
71
-
81
Reguliere competitie
06
20/10/2007 20:00
Bent Schoenen Waregem
-
BC Ninane
89
-
75
Reguliere competitie
06
20/10/2007 20:30
Xenia Tours St-Truiden
-
BBC De Westhoek Zwevezele
72
-
63
Reguliere competitie
06
20/10/2007 20:45
BBC Boom
-
BBC Kangoeroes
82
-
84
Reguliere competitie
06
20/10/2007 20:45
Royal Alsec Nivelles
-
BT Wevelgem
80
-
86
Reguliere competitie
06
21/10/2007 15:00
St. Jan Antwerpen
-
Jaga Radiators Hasselt
94
-
92
Reguliere competitie
06
21/10/2007 17:00
BBC Falco Gent
-
CEP Fleurus
70
-
63
Reguliere competitie
07
26/10/2007 20:30
Jaga Radiators Hasselt
-
BBC Falco Gent
88
-
96
Reguliere competitie
07
26/10/2007 20:30
CEP Fleurus
-
Xenia Tours St-Truiden
77
-
82
Reguliere competitie
07
27/10/2007 20:15
BT Wevelgem
-
BBC Boom
72
-
82
Reguliere competitie
07
27/10/2007 20:30
BBC De Westhoek Zwevezele
-
Royal Alsec Nivelles
70
-
53
Reguliere competitie
07
27/10/2007 20:45
BC Ninane
-
St. Jan Antwerpen
74
-
84
Reguliere competitie
07
27/10/2007 20:45
BBC Kangoeroes
-
Bent Schoenen Waregem
57
-
68
Reguliere competitie
08
03/11/2007 20:15
BT Wevelgem
-
Jaga Radiators Hasselt
75
-
55
Reguliere competitie
08
03/11/2007 20:30
St. Jan Antwerpen
-
CEP Fleurus
69
-
81
Reguliere competitie
08
03/11/2007 20:45
BBC Boom
-
BC Ninane
81
-
75
Reguliere competitie
08
03/11/2007 20:45
Royal Alsec Nivelles
-
BBC Kangoeroes
71
-
86
Reguliere competitie
08
04/11/2007 17:00
BBC Falco Gent
-
BBC De Westhoek Zwevezele
80
-
69
Reguliere competitie
08
10/11/2007 20:30
Xenia Tours St-Truiden
-
Bent Schoenen Waregem
69
-
72
Reguliere competitie
09
16/11/2007 20:30
Jaga Radiators Hasselt
-
Royal Alsec Nivelles
84
-
76
Reguliere competitie
09
16/11/2007 20:30
CEP Fleurus
-
BT Wevelgem
90
-
67
Reguliere competitie
09
17/11/2007 20:00
Bent Schoenen Waregem
-
BBC Falco Gent
84
-
72
Reguliere competitie
09
17/11/2007 20:30
BBC De Westhoek Zwevezele
-
BBC Boom
73
-
75
Reguliere competitie
09
17/11/2007 20:45
BBC Kangoeroes
-
St. Jan Antwerpen
73
-
74
Reguliere competitie
09
17/11/2007 20:45
BC Ninane
-
Xenia Tours St-Truiden
84
-
70
Reguliere competitie
10
23/11/2007 20:30
Jaga Radiators Hasselt
-
BBC De Westhoek Zwevezele
62
-
65
Reguliere competitie
10
24/11/2007 20:15
BT Wevelgem
-
BBC Kangoeroes
69
-
84
Reguliere competitie
10
24/11/2007 20:30
St. Jan Antwerpen
-
Xenia Tours St-Truiden
78
-
90
Reguliere competitie
10
24/11/2007 20:45
BBC Boom
-
Bent Schoenen Waregem
74
-
92
Reguliere competitie
10
24/11/2007 20:45
Royal Alsec Nivelles
-
CEP Fleurus
42
-
104
Reguliere competitie
10
25/11/2007 17:00
BBC Falco Gent
-
BC Ninane
86
-
66
Reguliere competitie
11
30/11/2007 20:30
CEP Fleurus
-
BBC Boom
74
-
77
Reguliere competitie
11
01/12/2007 20:00
Bent Schoenen Waregem
-
St. Jan Antwerpen
70
-
89
Reguliere competitie
11
01/12/2007 20:30
Xenia Tours St-Truiden
-
Royal Alsec Nivelles
70
-
82
Reguliere competitie
11
01/12/2007 20:30
BBC De Westhoek Zwevezele
-
BT Wevelgem
72
-
55
Reguliere competitie
11
01/12/2007 20:45
BC Ninane
-
Jaga Radiators Hasselt
71
-
90
Reguliere competitie
11
02/12/2007 17:00
BBC Kangoeroes
-
BBC Falco Gent
67
-
92
Reguliere competitie
12
07/12/2007 20:30
Jaga Radiators Hasselt
-
BC Ninane
89
-
79
Reguliere competitie
12
08/12/2007 20:15
BT Wevelgem
-
BBC De Westhoek Zwevezele
77
-
76
Reguliere competitie
12
08/12/2007 20:45
Royal Alsec Nivelles
-
Xenia Tours St-Truiden
60
-
67
Reguliere competitie
12
08/12/2007 20:45
BBC Boom
-
CEP Fleurus
57
-
62
Reguliere competitie
12
09/12/2007 15:00
St. Jan Antwerpen
-
Bent Schoenen Waregem
86
-
87
Reguliere competitie
12
09/12/2007 17:00
BBC Falco Gent
-
BBC Kangoeroes
70
-
88
Reguliere competitie
13
14/12/2007 20:30
CEP Fleurus
-
Royal Alsec Nivelles
81
-
74
Reguliere competitie
13
15/12/2007 20:00
Bent Schoenen Waregem
-
BBC Boom
79
-
65
Reguliere competitie
13
15/12/2007 20:30
BBC De Westhoek Zwevezele
-
Jaga Radiators Hasselt
80
-
74
Reguliere competitie
13
15/12/2007 20:30
Xenia Tours St-Truiden
-
St. Jan Antwerpen
56
-
90
Reguliere competitie
13
15/12/2007 20:45
BBC Kangoeroes
-
BT Wevelgem
66
-
69
Reguliere competitie
13
15/12/2007 20:45
BC Ninane
-
BBC Falco Gent
85
-
95
Reguliere competitie
14
04/01/2008 20:30
CEP Fleurus
-
BBC De Westhoek Zwevezele
92
-
75
Reguliere competitie
14
05/01/2008 20:30
Xenia Tours St-Truiden
-
BBC Boom
96
-
87
Reguliere competitie
14
05/01/2008 20:30
St. Jan Antwerpen
-
BBC Falco Gent
90
-
66
Reguliere competitie
14
05/01/2008 20:45
BBC Kangoeroes
-
Jaga Radiators Hasselt
84
-
101
Reguliere competitie
14
05/01/2008 20:45
BC Ninane
-
Royal Alsec Nivelles
65
-
66
Reguliere competitie
14
10/02/2008 16:00
Bent Schoenen Waregem
-
BT Wevelgem
77
-
86
Reguliere competitie
15
11/01/2008 20:30
Jaga Radiators Hasselt
-
CEP Fleurus
100
-
82
Reguliere competitie
15
12/01/2008 20:15
BT Wevelgem
-
BC Ninane
97
-
66
Reguliere competitie
15
12/01/2008 20:30
BBC De Westhoek Zwevezele
-
BBC Kangoeroes
52
-
67
Reguliere competitie
15
12/01/2008 20:45
BBC Boom
-
St. Jan Antwerpen
75
-
66
Reguliere competitie
15
12/01/2008 20:45
Royal Alsec Nivelles
-
Bent Schoenen Waregem
60
-
82
Reguliere competitie
15
13/01/2008 17:00
BBC Falco Gent
-
Xenia Tours St-Truiden
70
-
69
Reguliere competitie
16
19/01/2008 20:00
Bent Schoenen Waregem
-
Jaga Radiators Hasselt
85
-
80
Reguliere competitie
16
19/01/2008 20:30
Xenia Tours St-Truiden
-
BT Wevelgem
71
-
74
Reguliere competitie
16
19/01/2008 20:30
St. Jan Antwerpen
-
Royal Alsec Nivelles
93
-
101
Reguliere competitie
16
19/01/2008 20:45
BC Ninane
-
BBC De Westhoek Zwevezele
80
-
71
Reguliere competitie
16
19/01/2008 20:45
BBC Kangoeroes
-
CEP Fleurus
63
-
71
Reguliere competitie
16
20/01/2008 17:00
BBC Falco Gent
-
BBC Boom
58
-
75
Reguliere competitie
17
25/01/2008 20:30
Jaga Radiators Hasselt
-
BBC Boom
88
-
57
Reguliere competitie
17
25/01/2008 20:30
CEP Fleurus
-
BC Ninane
77
-
82
Reguliere competitie
17
26/01/2008 20:15
BT Wevelgem
-
St. Jan Antwerpen
65
-
59
Reguliere competitie
17
26/01/2008 20:30
BBC De Westhoek Zwevezele
-
Bent Schoenen Waregem
71
-
55
Reguliere competitie
17
26/01/2008 20:45
BBC Kangoeroes
-
Xenia Tours St-Truiden
55
-
76
Reguliere competitie
17
09/02/2008 20:45
Royal Alsec Nivelles
-
BBC Falco Gent
73
-
77
Reguliere competitie
18
02/02/2008 20:00
Bent Schoenen Waregem
-
CEP Fleurus
59
-
74
Reguliere competitie
18
02/02/2008 20:30
Xenia Tours St-Truiden
-
Jaga Radiators Hasselt
64
-
76
Reguliere competitie
18
02/02/2008 20:45
BC Ninane
-
BBC Kangoeroes
58
-
71
Reguliere competitie
18
02/02/2008 20:45
BBC Boom
-
Royal Alsec Nivelles
75
-
52
Reguliere competitie
18
03/02/2008 15:00
St. Jan Antwerpen
-
BBC De Westhoek Zwevezele
80
-
47
Reguliere competitie
18
03/02/2008 17:30
BBC Falco Gent
-
BT Wevelgem
82
-
79
Reguliere competitie
19
15/02/2008 20:30
CEP Fleurus
-
BBC Falco Gent
60
-
62
Reguliere competitie
19
15/02/2008 20:30
Jaga Radiators Hasselt
-
St. Jan Antwerpen
96
-
88
Reguliere competitie
19
16/02/2008 20:15
BT Wevelgem
-
Royal Alsec Nivelles
84
-
57
Reguliere competitie
19
16/02/2008 20:45
BBC Kangoeroes
-
BBC Boom
81
-
76
Reguliere competitie
19
16/02/2008 20:45
BC Ninane
-
Bent Schoenen Waregem
76
-
84
Reguliere competitie
19
17/02/2008 17:00
BBC De Westhoek Zwevezele
-
Xenia Tours St-Truiden
55
-
69
Reguliere competitie
20
11/11/2007 20:30
St. Jan Antwerpen
-
BC Ninane
91
-
71
Reguliere competitie
20
23/02/2008 20:00
Bent Schoenen Waregem
-
BBC Kangoeroes
66
-
71
Reguliere competitie
20
23/02/2008 20:45
Royal Alsec Nivelles
-
BBC De Westhoek Zwevezele
70
-
55
Reguliere competitie
20
23/02/2008 20:45
BBC Boom
-
BT Wevelgem
88
-
80
Reguliere competitie
20
24/02/2008 17:00
BBC Falco Gent
-
Jaga Radiators Hasselt
86
-
60
Reguliere competitie
20
24/02/2008 20:30
Xenia Tours St-Truiden
-
CEP Fleurus
71
-
87
Reguliere competitie
21
29/02/2008 20:30
Jaga Radiators Hasselt
-
BT Wevelgem
67
-
86
Reguliere competitie
21
29/02/2008 20:30
CEP Fleurus
-
St. Jan Antwerpen
68
-
50
Reguliere competitie
21
01/03/2008 20:00
Bent Schoenen Waregem
-
Xenia Tours St-Truiden
74
-
69
Reguliere competitie
21
01/03/2008 20:30
BBC De Westhoek Zwevezele
-
BBC Falco Gent
62
-
92
Reguliere competitie
21
01/03/2008 20:45
BC Ninane
-
BBC Boom
106
-
90
Reguliere competitie
21
01/03/2008 20:45
BBC Kangoeroes
-
Royal Alsec Nivelles
101
-
89
Reguliere competitie
22
08/03/2008 20:30
St. Jan Antwerpen
-
BBC Kangoeroes
90
-
91
Reguliere competitie
22
08/03/2008 20:45
BBC Boom
-
BBC De Westhoek Zwevezele
78
-
69
Reguliere competitie
22
09/03/2008 16:00
BT Wevelgem
-
CEP Fleurus
66
-
73
Reguliere competitie
22
09/03/2008 17:00
BBC Falco Gent
-
Bent Schoenen Waregem
74
-
68
Reguliere competitie
22
09/03/2008 20:30
Xenia Tours St-Truiden
-
BC Ninane
103
-
76
Reguliere competitie
22
09/03/2008 20:45
Royal Alsec Nivelles
-
Jaga Radiators Hasselt
92
-
103
Poule A
23
16/03/2008 14:30
St. Jan Antwerpen
-
BBC Falco Gent
87
-
68
Poule A
23
16/03/2008 16:00
BT Wevelgem
-
Bent Schoenen Waregem
114
-
113
Poule A
24
29/03/2008 20:00
Bent Schoenen Waregem
-
St. Jan Antwerpen
86
-
98
Poule A
24
30/03/2008 17:30
BBC Falco Gent
-
BT Wevelgem
65
-
68
Poule A
25
05/04/2008 20:00
Bent Schoenen Waregem
-
BBC Falco Gent
84
-
74
Poule A
25
06/04/2008 15:00
St. Jan Antwerpen
-
BT Wevelgem
72
-
58
Poule A
26
12/04/2008 20:30
Bent Schoenen Waregem
-
BT Wevelgem
73
-
82
Poule A
26
13/04/2008 17:30
BBC Falco Gent
-
St. Jan Antwerpen
77
-
71
Poule A
27
19/04/2008 20:15
BT Wevelgem
-
BBC Falco Gent
88
-
69
Poule A
27
20/04/2008 15:00
St. Jan Antwerpen
-
Bent Schoenen Waregem
82
-
63
Poule A
28
26/04/2008 20:15
BT Wevelgem
-
St. Jan Antwerpen
70
-
72
Poule A
28
27/04/2008 17:30
BBC Falco Gent
-
Bent Schoenen Waregem
-
Poule B
23
15/03/2008 20:30
Xenia Tours St-Truiden
-
CEP Fleurus
67
-
81
Poule B
23
15/03/2008 20:45
BBC Kangoeroes
-
BBC Boom
79
-
71
Poule B
24
28/03/2008 20:30
CEP Fleurus
-
BBC Kangoeroes
83
-
81
Poule B
24
29/03/2008 20:45
BBC Boom
-
Xenia Tours St-Truiden
96
-
72
Poule B
25
04/04/2008 20:30
CEP Fleurus
-
BBC Boom
80
-
84
Poule B
25
05/04/2008 20:30
Xenia Tours St-Truiden
-
BBC Kangoeroes
66
-
114
Poule B
26
11/04/2008 20:30
CEP Fleurus
-
Xenia Tours St-Truiden
20
-
0
Poule B
26
12/04/2008 20:45
BBC Boom
-
BBC Kangoeroes
72
-
68
Poule B
27
19/04/2008 20:30
Xenia Tours St-Truiden
-
BBC Boom
0
-
20
Poule B
27
19/04/2008 20:45
BBC Kangoeroes
-
CEP Fleurus
89
-
94
Poule B
28
26/04/2008 20:45
BBC Boom
-
CEP Fleurus
-
Poule B
28
26/04/2008 20:45
BBC Kangoeroes
-
Xenia Tours St-Truiden
-
Poule C
23
15/03/2008 20:45
BC Ninane
-
Jaga Radiators Hasselt
89
-
96
Poule C
23
16/03/2008 17:00
Royal Alsec Nivelles
-
BBC De Westhoek Zwevezele
88
-
83
Poule C
24
28/03/2008 20:30
Jaga Radiators Hasselt
-
Royal Alsec Nivelles
94
-
69
Poule C
24
29/03/2008 20:30
BBC De Westhoek Zwevezele
-
BC Ninane
75
-
84
Poule C
25
05/04/2008 20:30
BBC De Westhoek Zwevezele
-
Jaga Radiators Hasselt
75
-
93
Poule C
25
05/04/2008 20:45
Royal Alsec Nivelles
-
BC Ninane
78
-
106
Poule C
26
11/04/2008 20:30
Jaga Radiators Hasselt
-
BC Ninane
75
-
78
Poule C
26
12/04/2008 20:30
BBC De Westhoek Zwevezele
-
Royal Alsec Nivelles
86
-
56
Poule C
27
19/04/2008 20:45
BC Ninane
-
BBC De Westhoek Zwevezele
82
-
77
Poule C
27
19/04/2008 20:45
Royal Alsec Nivelles
-
Jaga Radiators Hasselt
70
-
73
Poule C
28
25/04/2008 20:30
Jaga Radiators Hasselt
-
BBC De Westhoek Zwevezele
-
Poule C
28
26/04/2008 20:45
BC Ninane
-
Royal Alsec Nivelles
-
Poule C
Finale
10/05/2008 20:30
BT Wevelgem
-
BBC Falco Gent
82
-
64